وَمِنْ آیَاتِهِ أَنْ خَـلـَقَ لَکُـم مّـِنْ أَنفُسِکُـمْ أَزْوَاجًا لِّتَسْکُنُوا إِلَیْهَا وَجَعَلَ بَیْنَکُـم مَّوَدَّةً وَرَحْمَةً إِنَّ فِی ذَلِکَ لَآیَاتٍ لِّقَوْمٍ یَتَفَکَّرُونَ(1)روم

از نشانه های او این است که همسرانی از جنس خودتان برای شما آفرید تا در کنار آنان آرامش یابید و در میان تان مودت و رحمت قرار داد در این نشانه هایی است برای گروهی که تفکر می کنند

وقتی مجردی انگار همه دنیا مال توست هیچ کس نمیتونه رو افکار و عقایدت دست بذاره اونجور که دلت میخواد زندکی میکنی 

وقتی مجرد بودم اگه کسی از زندگی گله میکرد اصلا نمیفهمیدمش نمیتو نستم درکش کنم چون احساس میکردم همه چی خوبه 

ولی کم کم که وارد زندگی شدم دیگه انگار کائنات یه جور دیگه میچرخید دیگه آدم خودش نیست حالا خودت دوتا میشی باید دوتا احساس و کنترل کنی بعضی وقتا دو رفتار یا دو فکر متفاوت 

دختر بچه بودم حدود 6 سال  یه همسایه داشتیم که از قضا فامیل هم بود این آقا در دوران مجردی توی محل جز یه کارنامه دعوا و چاقو کشی و بیشتر نداشت خلاصه با خواستگاری های متعدد ایشون زن گرفت 

زنش هم تقریبا از شر و شوری چیزی کم نداشت زندگیشون شروع شد من بچه بودم ولی همیشه با یه خورده فضولی تو حرفای بزرگترا یه چیزای دستم میومد 

تقریبا قلدری این اقا همیشه باعث دعوا شون میشد و با واسطه دیگران دوباره برمیگشتن سر پله اول 

راستی دوست داشتن یعنی زور گفتن دوست داشتن یعنی بعد ازدواج همه کارهایی و که دوست داشتی بزاری خونه بابات و بری

این خانم خیلی دوست داشت موهاشو رنگ کنه اونم رنگ زرد ولی همسر گرامیش کلا با رنگ مو مخالف بود و هزاران بار تهدیش کرده بود که اگه سرتو رنگ کنی .

خلاصه این خانم با م با مشاورین زبردست که دفتر کارشون تو کوچه برقرار میشد یواشکی به آرایشگاه رفت و موهاشو زرد قناری کرد و با این کار میخواست شوهرشو سوپرایز کنه 

چشمتون روز بد نبینه دیگه تا چن روز این خانم در کوچه و محل دیده نشد با تحقیقات ن فضول همسایه خبر غیبت چن روزه خانم آشکار شد 

بیچاره این موهای رنگ زرد قناری عمر زیادی نداشت آقای همسر با توجه به تهدید های قبل همه را با ماشین دستی ریش تراشی از ته زده بود 

بعد از چند روز که در کوچه آفتابی شد روسری سفتی به سر کرده بود 

حالا سالها از این موضوع میگذره اونا هنوز هم با هم زندگی میکنن 

کاش تو زندگی حداقل عشق را با مالکیت اشتباه نگیریم

یادمون باشه ازدواج یعنی رسیدن به آرامش بعد از آسایش مجردی  

لطف کنید نظر بدید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها